Produkta nr.: ERX.78B-M12-C6
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Lever; adjustable; Thread len: 17mm; Lever length: 78mm; -30÷130°C ELESA+GANTER
NomNr
ERX.78B-M12-C6
Piegādātāja prece apraksts
Lever; adjustable; Thread len: 17mm; Lever length: 78mm; -30÷130°C
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
ERX.78B-M12-C6
Brand
ELESA+GANTER
Supplier's product code
ERX.78B-M12-C6
Product ID
U-182290
Actuator colour
red
Body colour
black
Handle material
polyamide
Internal parts material
brass
Internal thread
M12
Kind of toggle
adjustable
Knob height
54mm
Lever length
78mm
Manufacturer
ELESA+GANTER
Manufacturer series
ERGOSTYLE®
Operating temperature
-30...130°C
Overall length
90.5mm
Resistance to
most of oils
Thread length
17mm