Produkta nr.: S09HZ-WO10
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-4
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
14.80
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir5 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Quick connection coupling; straight,with valve; max.15bar PNEUMAT
NomNr
S09HZ-WO10
Piegādātāja prece apraksts
Quick connection coupling; straight,with valve; max.15bar
Piegādātāja preces parametri
Product code
S09HZ-WO10
Brand
PNEUMAT
Supplier's product code
S09HZ-WO10
Product ID
U-2207653
Application
for injection molds
Body material
brass
D dimension
10mm
D1 dimension
7.5mm
D2 dimension
23mm
D3 dimension
13mm
L dimension
59mm
L1 dimension
23mm
Manufacturer
PNEUMAT
Operating pressure
max. 15bar
Operating temperature
-5...180°C