Produkta nr.: IKA20-02/24V
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Contactor: 2-pole installation; 20A; 24VAC; NC x2; IKA ISKRA
U-215412
Zīmols
NomNr
IKA20-02/24V
Piegādātāja prece apraksts
Contactor: 2-pole installation; 20A; 24VAC; NC x2; IKA
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
IKA20-02/24V
Contacts configuration
NC x2
Control voltage
24V AC
Leads
screw terminals
Manufacturer
ISKRA
Manufacturer series
IKA
Max. operating current
20A