Produkta nr.: IKA20-11/230V
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-5
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
25.25
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
NavNav
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Contactor: 2-pole installation; 20A; 230VAC; NC + NO; IKA ISKRA
U-215418
Zīmols
NomNr
IKA20-11/230V
Piegādātāja prece apraksts
Contactor: 2-pole installation; 20A; 230VAC; NC + NO; IKA
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
IKA20-11/230V
Contacts configuration
NC + NO
Control voltage
230V AC
Leads
screw terminals
Manufacturer
ISKRA
Manufacturer series
IKA
Max. operating current
20A