Produkta nr.: IKD225-20/24V
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-5
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
25.90
2026-05-18 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
NavNav
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Contactor: 2-pole installation; 25A; 24VAC,24VDC; NO x2; IKD ISKRA
U-215556
Zīmols
NomNr
IKD225-20/24V
Piegādātāja prece apraksts
Contactor: 2-pole installation; 25A; 24VAC,24VDC; NO x2; IKD
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
IKD225-20/24V
Contacts configuration
NO x2
Control voltage
24V DC
Leads
screw terminals
Manufacturer
ISKRA
Manufacturer series
IKD
Max. operating current
25A