Produkta nr.: IKD25-04-R/24V
no gallery
no gallery
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Contactor: 4-pole installation; 25A; 24VAC,24VDC; NC x4; IKD-R ISKRA
U-215570
Zīmols
NomNr
IKD25-04-R/24V
Piegādātāja prece apraksts
Contactor: 4-pole installation; 25A; 24VAC,24VDC; NC x4; IKD-R
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
IKD25-04-R/24V
Contacts configuration
NC x4
Control voltage
24V DC
Design
ON/AUTOM/OFF switch
Leads
screw terminals
Manufacturer
ISKRA
Manufacturer series
IKD-R
Max. operating current
25A