Produkta nr.: DILM12-01-230AC-E
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-4
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
76.40
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir4 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Contactor: 3-pole; NO x3; Auxiliary contacts: NC; 230VAC; 12A; 690V EATON ELECTRIC
NomNr
DILM12-01-230AC-E
Piegādātāja prece apraksts
Contactor: 3-pole; NO x3; Auxiliary contacts: NC; 230VAC; 12A; 690V
Piegādātāja preces parametri
Product code
DILM12-01-230AC-E
Brand
EATON ELECTRIC
Supplier's product code
DILM12-01-230AC-E
Product ID
U-164106
Auxiliary contacts current
10A
Contacts configuration
NO x3
Control voltage
230V AC
Insulation voltage
690V
Integrated auxiliary contacts
NC
Leads
screw terminals
Manufacturer
EATON ELECTRIC
Manufacturer series
DILM12
Max. operating current
12A
Mounting
on panel
Operating temperature
-25...40°C