Produkta nr.: SPCT62/30-50/5
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-2
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
12.50
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir30 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Transformer: current; Iin: 50A; Iout: 5A; 3@max1VA; Øint: 30.5mm SELEC
NomNr
SPCT62/30-50/5
Piegādātāja prece apraksts
Transformer: current; Iin: 50A; Iout: 5A; 3@max1VA; Øint: 30.5mm
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
SPCT62/30-50/5
Supplier's product code
SPCT62/30-50/5
Product ID
U-1907555
Accuracy class
3 @max 1VA
Conductor rail size
30mmx10mm
Dimensions (a x b x c)
62x80.5x67mm
Input current
50A
Internal diameter
30.5mm
Manufacturer
SELEC
Manufacturer series
SPCT 62/30
Mounting
on panel
Operating frequency
50...60Hz
Operating temperature
0...50°C
Output current
5A