Produkta nr.: E2BM30LN20M1B1
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-4
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
65.95
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
NavNav
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Sensor: inductive; OUT: PNP / NO; 0÷20mm; 10÷30VDC; M30; IP67; 200mA OMRON
U-174315
Zīmols
NomNr
E2BM30LN20M1B1
Piegādātāja prece apraksts
Sensor: inductive; OUT: PNP / NO; 0÷20mm; 10÷30VDC; M30; IP67; 200mA
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
E2BM30LN20M1B1
Brand
OMRON
Supplier's product code
E2BM30LN20M1B1
Product ID
U-174315
Body material
brass
Connection
M12 male
IP rating
IP67
Kind of forehead
non-embedded
Manufacturer
OMRON
Max. operating current
200mA
Number of pins
4
Operating temperature
-25...70°C
Output configuration
PNP / NO
Overall length
86mm
Plating material
nickel
Range
0...20mm
Supply voltage
10...30V DC
Switch housing
M30
Switching frequency max
100Hz