Produkta nr.: E57PS-30SNC10-Q
no gallery
no gallery
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Sensor: inductive; OUT: NPN / NC; 0÷10mm; 10÷48VDC; M30; IP67; 300mA EATON ELECTRIC
NomNr
E57PS-30SNC10-Q
Piegādātāja prece apraksts
Sensor: inductive; OUT: NPN / NC; 0÷10mm; 10÷48VDC; M30; IP67; 300mA
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
E57PS-30SNC10-Q
Brand
EATON ELECTRIC
Supplier's product code
E57PS-30SNC10-Q
Product ID
U-2330679
Body material
stainless steel
Connection
M12 male
IP rating
IP67
Kind of forehead
embedded
Manufacturer
EATON ELECTRIC
Max. operating current
300mA
Number of pins
4
Operating temperature
-40...70°C
Output configuration
NPN / NC
Range
0...10mm
Supply voltage
10...48V DC
Switch housing
M30
Switching frequency max
600Hz