Produkta nr.: TRE36A135-11G03
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-9
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
30.80
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir43 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Power supply: switching; 13.5VDC; 2.4A; Out: 5,5/2,1; 32.4W; 89% CINCON
NomNr
TRE36A135-11G03
Piegādātāja prece apraksts
Power supply: switching; 13.5VDC; 2.4A; Out: 5,5/2,1; 32.4W; 89%
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
TRE36A135-11G03
Supplier's product code
TRE36A135-11G03
Product ID
U-2187686
Body dimensions
100x45x22.5mm
Conform to the norm
Energy efficiency Level VI
Connector variant
straight
Efficiency
89%
Kind of input connector
IEC C8
Kind of output connector
5,5/2,1
Kind of power supply
desktop
Kit contents
without power cable
Length of output cable
1.8m
Manufacturer
CINCON
Maximum output current
2.4A
Operating modes
constant voltage
Operating temperature
-30...60°C
Output voltage
13.5V DC
Polarisation
positive inner pin
Power
32.4W