Produkta nr.: DD104N12K
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
INFINEON
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
INFINEON
Module: diode; double series; 1.2kV; If: 104A; BG-PB20-1; screw INFINEON TECHNOLOGIES
U-160681
Zīmols
NomNr
DD104N12K
Piegādātāja prece apraksts
Module: diode; double series; 1.2kV; If: 104A; BG-PB20-1; screw
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
DD104N12K
Case
BG-PB20-1
Electrical mounting
screw
Load current
104A
Manufacturer
INFINEON TECHNOLOGIES
Max. forward impulse current
2.5kA
Max. forward voltage
1.4V
Max. off-state voltage
1.2kV