Produkta nr.: M50100THC1600-CRY
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Bridge rectifier: three-phase half bridge; Urmax: 1.6kV; If: 100A SENSATA / CRYDOM
U-2201591
Zīmols
NomNr
M50100THC1600-CRY
Piegādātāja prece apraksts
Bridge rectifier: three-phase half bridge; Urmax: 1.6kV; If: 100A
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
M50100THC1600-CRY
Supplier's product code
M50100THC1600-CRY
Product ID
U-2201591
Case
M50
Electrical mounting
screw
Load current
100A
Manufacturer
SENSATA / CRYDOM
Max. forward impulse current
1.5kA
Max. forward voltage
1.2V
Max. off-state voltage
1.6kV