Produkta nr.: PSKD26/14
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Module: diode; double series; 1.4kV; If: 36Ax2; TO240AA; Ifsm: 760A POWERSEM
U-296440
Zīmols
NomNr
PSKD26/14
Piegādātāja prece apraksts
Module: diode; double series; 1.4kV; If: 36Ax2; TO240AA; Ifsm: 760A
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
PSKD26/14
Case
TO240AA
Electrical mounting
screw
Load current
36A x2
Manufacturer
POWERSEM
Max. forward impulse current
760A
Max. forward voltage
1.38V
Max. load current
120A
Max. off-state voltage
1.4kV