Produkta nr.: SDEF2X75-12B1-SIR
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Module: diode; double series; 1.2kV; If: 75Ax2; 21MM; Ufmax: 1.85V SIRECTIFIER
NomNr
SDEF2X75-12B1-SIR
Piegādātāja prece apraksts
Module: diode; double series; 1.2kV; If: 75Ax2; 21MM; Ufmax: 1.85V
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
SDEF2X75-12B1-SIR
Case
21MM
Electrical mounting
screw
Features of semiconductor devices
ultrafast switching
Load current
75A x2
Manufacturer
SIRECTIFIER
Max. forward impulse current
1.2kA
Max. forward voltage
1.85V
Max. off-state voltage
1.2kV