Produkta nr.: SKKD75F12
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Module: diode; double series; 1.2kV; If: 75A; SEMIPACK2; A23; screw SEMIKRON DANFOSS
NomNr
SKKD75F12
Piegādātāja prece apraksts
Module: diode; double series; 1.2kV; If: 75A; SEMIPACK2; A23; screw
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
SKKD75F12
Case
SEMIPACK2
Electrical mounting
screw
Load current
75A
Manufacturer
SEMIKRON DANFOSS
Max. forward impulse current
0.9kA
Max. forward voltage
2.2V
Max. load current
110A
Max. off-state voltage
1.2kV