Produkta nr.: SKRA26/18M5
no gallery
no gallery
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Diode: rectifying; 1.8kV; 26A; cathode to stud; DO203AA,E8; M5x0,8 SEMIKRON DANFOSS
NomNr
SKRA26/18M5
Piegādātāja prece apraksts
Diode: rectifying; 1.8kV; 26A; cathode to stud; DO203AA,E8; M5x0,8
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
SKRA26/18M5
Supplier's product code
SKRA26/18M5
Product ID
U-3046707
Case
DO203AA
Fastening thread
M5x0,8
Features of semiconductor devices
avalanche breakdown effect
Load current
26A
Manufacturer
SEMIKRON DANFOSS
Manufacturer series
SKNa26 SKRa26
Max. forward impulse current
0.32kA
Max. forward voltage
1.55V
Max. load current
40A
Max. off-state voltage
1.8kV