Produkta nr.: STPS20L45CFP
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-9
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
2.00
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
NavNav
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
DIODE, SCHOTTKY, 20A, 45V
NomNr
STPS20L45CFP
Piegādātāja prece apraksts
DIODE, SCHOTTKY, 20A, 45V; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max:45V; Forward Current If(AV):10A; Diode Configuration:Dual Common Cathode; Diode Case Style:TO-220FP; No. of Pins:3Pins; Forward Voltage VF Max:550mV; Forward