Produkta nr.: BAS70-04-AQ-DIO
no gallery
no gallery
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Diode: Schottky switching; SOT23; SMD; 70V; 0.07A; 5ns; reel,tape DIOTEC SEMICONDUCTOR
NomNr
BAS70-04-AQ-DIO
Piegādātāja prece apraksts
Diode: Schottky switching; SOT23; SMD; 70V; 0.07A; 5ns; reel,tape
Piegādātāja preces parametri
Product code
BAS70-04-AQ-DIO
Supplier's product code
BAS70-04-AQ-DIO
Product ID
U-5017816
Application
automotive industry
Capacitance
2pF
Case
SOT23
Features of semiconductor devices
superfast switching
Kind of package
tape
Load current
70mA
Manufacturer
DIOTEC SEMICONDUCTOR
Max. forward impulse current
0.1A
Max. forward voltage
1V
Max. off-state voltage
70V
Mounting
SMD
Power dissipation
0.2W