Produkta nr.: TD215N22KOF
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
INFINEON
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
INFINEON
Module: diode-thyristor; 2.2kV; 215A; BG-PB50-1; Ufmax: 1.8V; screw INFINEON TECHNOLOGIES
U-347692
Zīmols
NomNr
TD215N22KOF
Piegādātāja prece apraksts
Module: diode-thyristor; 2.2kV; 215A; BG-PB50-1; Ufmax: 1.8V; screw
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
TD215N22KOF
Supplier's product code
TD215N22KOF
Product ID
U-347692
Case
BG-PB50-1
Electrical mounting
screw
Gate current
200mA
Load current
215A
Manufacturer
INFINEON TECHNOLOGIES
Max. forward impulse current
7kA
Max. forward voltage
1.8V
Max. load current
410A
Max. off-state voltage
2.2kV