Produkta nr.: ALP.81500650100
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Drill bit; for concrete; Ø: 6.5mm; L: 160mm; metal; SDS-Plus® ALPEN-MAYKESTAG
NomNr
ALP.81500650100
Piegādātāja prece apraksts
Drill bit; for concrete; Ø: 6.5mm; L: 160mm; metal; SDS-Plus®
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
ALP.81500650100
Product ID
U-109261
Drill diameter
6.5mm
Kind of drill bit
for concrete
Kind of holder
SDS-Plus®
Kind of package
blister
Length
160mm
Manufacturer
ALPEN-MAYKESTAG
Manufacturer series
FORCE X
Material
metal
Number of cutting edges
4
Tip material
cemented carbide
Type of power tool accessories
drill bit
Tools application
brick type materials
Working part length
100mm