Produkta nr.: PLC-RPT-24DC/1IC
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Phoenix Contact
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Phoenix Contact
Relay: interface; SPST-NO; Ucoil: 24VDC; 10A; 10A/250VAC; PLC-RPT PHOENIX CONTACT
NomNr
PLC-RPT-24DC/1IC
Piegādātāja prece apraksts
Relay: interface; SPST-NO; Ucoil: 24VDC; 10A; 10A/250VAC; PLC-RPT
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
PLC-RPT-24DC/1IC
Brand
Supplier's product code
PLC-RPT-24DC/1IC
Product ID
U-2359022
AC contacts rating @R
10A / 250V AC
Body dimensions
14x80x94mm
Coil voltage max.
33.6V DC
Coil voltage min.
20.2V DC
Contact material
AgSnO
Contacts configuration
SPST-NO
DC contacts rating @R
10A / 250V DC
Electrical connection
push-in terminals
IP rating
IP20
Manufacturer
Manufacturer series
PLC-RPT
Max. operating current
10A
Mechanical durability
30000000 cycles
Mounting
for DIN rail mounting
Operating temperature
-40...60°C
Rated coil voltage
24V DC
Relay variant
interface
Switched voltage
max. 250V DC