Produkta nr.: ROD10/200-3B1
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-49
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
12.25
2026-05-18 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir759 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
FERRITE CORE, CYLINDRICAL
U-909510
Zīmols
NomNr
ROD10/200-3B1
Piegādātāja prece apraksts
FERRITE CORE, CYLINDRICAL; Outer Diameter:10mm; Length:200mm; Inner Diameter:-; Frequency Min:-; Frequency Max:-; Impedance @ 100MHz:-; Product Range:-; SVHC:No SVHC (07-Jul-2017); External Diameter:10mm; External Length