Produkta nr.: SRF3216A-261Y
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-49
B2B
Min. daudzums: 5
Daudzkārtīgums: 5
Kopā:
4.25
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
NavNav
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
FILTER, COMMON MODE, 260R, 0.3A, SMD
U-1110887
Zīmols
NomNr
SRF3216A-261Y
Piegādātāja prece apraksts
FILTER, COMMON MODE, 260R, 0.3A, SMD; Rated Current:300mA; Inductance:-; Product Range:SRF3216A Series; Impedance:260ohm; Common Mode Filter Case:3.2mm x 1.6mm x 2mm; Automotive Qualification Standard:AEC-Q200; SVHC:No S