Produkta nr.: GBI10M-DIO
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-9
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
1.80
2026-05-18 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir762 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Bridge rectifier: single-phase; Urmax: 1kV; If: 10A; Ifsm: 180A DIOTEC SEMICONDUCTOR
NomNr
GBI10M-DIO
Piegādātāja prece apraksts
Bridge rectifier: single-phase; Urmax: 1kV; If: 10A; Ifsm: 180A
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
GBI10M-DIO
Case
GBI
Electrical mounting
THT
Features of semiconductor devices
UL approval
Kind of package
in-tray
Leads
flat pin
Load current
10A
Manufacturer
DIOTEC SEMICONDUCTOR
Max. forward impulse current
180A
Max. off-state voltage
1kV