Produkta nr.: UDA6.3A250V
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-19
B2B
Min. daudzums: 4
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
2.20
2026-05-18 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir17301 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Fuse: fuse; 6.3A; 250VAC; time-lag; ceramic,cylindrical; 5x20mm CONQUER ELECTRONIC
NomNr
UDA6.3A250V
Piegādātāja prece apraksts
Fuse: fuse; 6.3A; 250VAC; time-lag; ceramic,cylindrical; 5x20mm
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
UDA6.3A250V
Supplier's product code
UDA6.3A250V
Product ID
U-1909765
Breaking capacity
1.5kA
Current rating
6.3A
Fuse characteristics
time-lag
Fuse size
5x20mm
Kind of fuse
ceramic
Kind of package
bulk
Manufacturer
CONQUER ELECTRONIC
Max voltage drop
0.1V
Quantity in set/package
1000pcs.
Rated voltage
250V AC