Produkta nr.: GN2277-ALN-50-K30A
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Spirit level; mounting flange, for bolting surface; H: 15mm ELESA+GANTER
NomNr
GN2277-ALN-50-K30A
Piegādātāja prece apraksts
Spirit level; mounting flange, for bolting surface; H: 15mm
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
GN2277-ALN-50-K30A
Brand
ELESA+GANTER
Supplier's product code
GN2277-ALN-50-K30A
Product ID
U-196528
Body colour
natural
Body material
aluminium
Diameter
34mm
Flange diameter
50mm
Height
15mm
Manufacturer
ELESA+GANTER
Manufacturer series
GN 2277
Mechanical mounting
screw
Panel cutout diameter
3.2mm