Heating element: heater; heatsink; NIMBUS D125; 75W; 110÷240VAC DBK Technitherm
Produkta nr.: NIMBUS-D125-75W
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-2
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
49.70
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
NavNav
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
NomNr
NIMBUS-D125-75W
Piegādātāja prece apraksts
Heating element: heater; heatsink; NIMBUS D125; 75W; 110÷240VAC
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
NIMBUS-D125-75W
Body dimensions
125x70.7x24mm
Heating capacity
75W
Inrush current max
6.3A