Heating element: heater; heatsink; NIMBUS D175; 100W; 110÷240VAC DBK Technitherm
Produkta nr.: NIMBUS-D175-100W
Kopā:
87.55
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir49 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
NomNr
NIMBUS-D175-100W
Piegādātāja prece apraksts
Heating element: heater; heatsink; NIMBUS D175; 100W; 110÷240VAC
Product code
NIMBUS-D175-100W
Body dimensions
175x70.7x24mm
Heating capacity
100W
Inrush current max
6.3A