Heating element: heater; heatsink; NIMBUS D65; 50W; 110÷240VAC DBK Technitherm
Produkta nr.: NIMBUS-D65-50W
Kopā:
53.45
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
NavNav
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
NomNr
NIMBUS-D65-50W
Piegādātāja prece apraksts
Heating element: heater; heatsink; NIMBUS D65; 50W; 110÷240VAC
Product code
NIMBUS-D65-50W
Body dimensions
65x70.7x24mm
Heating capacity
50W
Inrush current max
6.3A