Produkta nr.: RAD-P3698/100
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-4
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
9.50
2026-05-18 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir39 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Heatsink: extruded; grilled; L: 100mm; W: 150mm; H: 15mm; 2.1K/W STONECOLD
U-303861
Zīmols
NomNr
RAD-P3698/100
Piegādātāja prece apraksts
Heatsink: extruded; grilled; L: 100mm; W: 150mm; H: 15mm; 2.1K/W
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
RAD-P3698/100
Supplier's product code
RAD-P3698/100
Product ID
U-303861
Heatsink shape
grilled
Height
15mm