Produkta nr.: X9C102SIZ
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-9
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
10.50
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir371 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
IC, DPOT, XDCP
U-654501
Zīmols
NomNr
X9C102SIZ
Piegādātāja prece apraksts
IC, DPOT, XDCP; End To End Resistance:1kohm; No. of Pots:Single; Control Interface:3 Wire, Serial; Track Taper:Linear; Resistance Tolerance:┬▒ 20%; Supply Voltage Min:4.5V; Supply Voltage Max:5V; Potentiometer IC Case Sty