Produkta nr.: MIC37501-1.5WR
no gallery
no gallery
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
IC: voltage regulator; LDO,linear,fixed; 1.5V; 5A; SPAK7; SMD; tube MICROCHIP TECHNOLOGY
Specifikācijas
Artikuls
U-2940532
Zīmols
NomNr
MIC37501-1.5WR
Piegādātāja prece apraksts
IC: voltage regulator; LDO,linear,fixed; 1.5V; 5A; SPAK7; SMD; tube
Piegādātāja preces parametri
Product code
MIC37501-1.5WR
Supplier's product code
MIC37501-1.5WR
Product ID
U-2940532
Case
SPAK7
Input voltage
2.3...6V
Kind of package
tube
Kind of voltage regulator
fixed
Manufacturer
MICROCHIP TECHNOLOGY
Manufacturer series
MIC37501
Mounting
SMD
Number of channels
1
Operating temperature
-40...125°C
Output current
5A
Output voltage
1.5V
Type of integrated circuit
voltage regulator
Tolerance
±1%
Voltage drop
0.5V