Produkta nr.: SKIIP37NAB12T4V1
no gallery
no gallery
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Module: IGBT; diode/transistor; boost chopper; Urmax: 1.2kV; screw SEMIKRON DANFOSS
NomNr
SKIIP37NAB12T4V1
Piegādātāja prece apraksts
Module: IGBT; diode/transistor; boost chopper; Urmax: 1.2kV; screw
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
SKIIP37NAB12T4V1
Application
for UPS
Case
MiniSKiiP® 3
Collector current
75A
Electrical mounting
Press-Fit
Gate-emitter voltage
±20V
Manufacturer
SEMIKRON DANFOSS
Max. off-state voltage
1.2kV
Mechanical mounting
screw
Power
22kW
Pulsed collector current
225A