Produkta nr.: RLB0912-221KL
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-4
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
0.55
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir1767 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
INDUCTOR, 220UH
U-1021686
Zīmols
NomNr
RLB0912-221KL
Piegādātāja prece apraksts
INDUCTOR, 220UH; Product Range:RLB Series; Inductance:220┬╡H; RMS Current (Irms):800mA; Saturation Current (Isat):800mA; DC Resistance Max:0.72ohm; Inductance Tolerance:┬▒ 10%; SVHC:No SVHC (15-Jan-2018); Core Material:Fer