Produkta nr.: HOLD-P.34-25-66/YL
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (rul.)
1-4
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
13.85
2026-05-18 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir11 rul.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Tape: electrical insulating; W: 25mm; L: 66m; Thk: 0.06mm; yellow H-OLD
U-1900514
Zīmols
NomNr
HOLD-P.34-25-66/YL
Piegādātāja prece apraksts
Tape: electrical insulating; W: 25mm; L: 66m; Thk: 0.06mm; yellow
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
HOLD-P.34-25-66/YL
Supplier's product code
HOLD-P.34-25-66/YL
Product ID
U-1900514
Adhesion to steel
2.5N/cm
Colour
yellow
Dielectric strength
4.5kV
Elongation at rupture
80%
Kind of adhesive
acrylic
Length
66m
Manufacturer
H-OLD
Operating temperature
max. 180°C
Resistance to
most of solvents
Tape application
coils
Tape features
good insulating properties
Tape material
polyester
Tensile strength
40N/cm
Thickness
60µm
Type of tape
electrical insulating
Width
25mm