Latvia

Inventeris - Sprieguma pārveidotājs MultiPlus 12Vdc/230Vac 700W ar sinusoidālu izejas spriegumu, VE.Bus, Victron Energy

Produkta nr.: PMP121800000
no gallery
no gallery
Victron Energy
Vairāk līdzīgu produktu

Cenu robežas

DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1
627.90
2+
577.67
B2B

Min. daudzums: 1

Mērvienība: gab.

Kopā:

627.90

lemona shopJa preces ir pieejamas LEMONA electronics veikalā tās varat saņemt jau nākamajā darba dienā.

Ir3 gab.
Veikals
Ir18 gab.
Noliktava

home deliveryPiegāde uz klienta adresi 1-2 d. d.

Shipping parcelPiegādes uz paku skapjiem 1-2 d. d.


Piegādes termiņi

lemona shop

Saņemšana Lemona veikalā

Saņemšana Lemona veikalā Bez maksas

Pasūtījumi tiek apstrādāti un atlasīti darba dienās no pulksten 8:00 līdz 17:00. Kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai, Jūs par to tiksiet informēti īsziņā.

Atlikums noliktavā

Ir3 gab.
Veikals
Ir18 gab.
Noliktava
home delivery

Piegāde uz norādīto ar adresi ar kurjeru

Piegāde uz norādīto ar adresi ar kurjeru

Vairāk par 35,00 €

(Pasūtījumi līdz 1000 kilogrami)

Bez maksas

Līdz 35,00 €

(Pasūtījumi līdz 1000 kilogrami)

3,99 €

Shipping parcel

Piegāde uz DPD Paku skapi

Piegāde uz DPD Paku skapi

Pēc preču nodošanas kurjeram mēs Jūs informēsim e-pastā. Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 35 EUR.

2,50 €

Preces apraksts

Victron Energy
Svars
7.5 kg.

Daudzfunkcionāla iekārta

Jaunā tipa MultiPlus ir jaudīgs patiesā sinusoidālā viļņa invertors, vieds akumulatoru lādētājs ar adaptīvās uzlādes tehnoloģiju un ātrdarbīgs maiņstrāvas pārslēgšanas slēdzis vienā kompaktā korpusā.

MultiPlus 12/800 funkcijas


Nepārtrauktās maiņstrāvas barošanas avots (UPS funkcija )

Ja rodas elektrotīkla bojājums vai ģeneratora strāvas padeves pārtraukums, MultiPlus invertors-uzlādes ierīce automātiski ieslēdzas un pārņem pieslēgto slodžu barošanu. Tas notiek tik ātri (mazāk nekā 20 milisekundēs), ka datori un citas elektroniskās iekārtas darbojas bez traucējumiem.

Attālā uzraudzība un vadība

Kad ierīce ir savienota ar GX ierīci (piem, Cerbo GX), varat uzraudzīt un kontrolēt savu Multi un sistēmu vai sistēmas uz vietas (LAN) vai attālināti internetā no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot bezmaksas VRM programmatūru un bezmaksas tīmekļa vietni VRM Portal. Piekļūt var no tālruņa, planšetdatora, klēpjdatora vai personālā datora. VRM portāla tīmekļa vietne ir saderīga ar vairākām operētājsistēmām. Ir iespējams attālināti uzraudzīt enerģijas ražošanu, akumulatora uzlādes līmeni, mainīt pievienotās sistēmas iestatījumus, konfigurēt automātiskās rezerves ģeneratora iedarbināšanu, uzraudzīt degvielas un citu šķidrumu tilpumu līmeni un daudzas citas funkcijas var izvēlēties atbilstoši prasībām.

Paralēlā darbība un trīsfāžu pieslēguma iespēja

Lai sasniegtu lielāku jaudu, paralēli var savienot līdz patsešām MultiPlus invertora-uzlādes iekārtām. Papildus paralēlajam savienojumam trīs iekārtas var konfigurēt trīsfāzu darbībai, un tādā gadījumā sistēmas izejā būs trīs fāzes.Ja MultiPlus invertors-uzlādes ierīce ir savienota paralēli vai trīsfāzu shēmā, tā ir savienota ar vienu akumulatoru banku.

"Power Assist" - īstermiņa tīkla vai ģeneratora jaudas palielināšana.

Ar šo funkciju Power Control princips tiek pārcelts citā dimensijā. Ja maksimālā jauda ir nepieciešama tikai ierobežotu laika periodu, MultiPlus invertors-uzlādes ierīce nodrošinās, ka nepietiekamo tīkla vai ģeneratora jaudu nekavējoties kompensē akumulators. Kad slodze samazinās, rezerves jauda tiek izmantota akumulatora uzlādei.

Ja vēlaties, lai jūsu sistēma tiktu lieliski kontrolēta neatkarīgi no atrašanās vietas, izmantojot MultiPlus 12/800, kāpēc gan neizpētīt Cerbo GX . Vienkārši izveidojiet savienojumu, izmantojot Victron Remote Management ( VRM ) portālu, vai piekļūstiet tieši, izmantojot atsevišķu GX Touch, MFD vai VictronConnect lietotni, kas nodrošina papildu Bluetooth iespējas.Šis jaunākais GX klāsta papildinājums apvieno visas labākās savienojamības iespējas, visos aspektos no jauna definējot viedos jaudas risinājumus.

Noskatieties jauno videoklipu, kurā izskaidrots viss, kas jums jāzina par jaunā Cerbo GX un GX Touch 50 uzstādīšanu.

Apraksts tiek tulkots, izmantojot automātiskās tulkošanas rīku. Ja pamanāt kādas neatbilstības, lūdzu, paziņojiet mums rakstot uz e-pastu [email protected].


Specifikācijas

Artikuls
319987
Svars
7.5 kg.
Svītrkodi
8719076038221
Augstums, mm
190
Ieejas spriegums DC līdz, V
9.5
Platums, mm
380
NomNr
PMP121800000
Ieejas spriegums līdz, V
12
Dziļums, mm
290
Izejas spriegums AC no, V
230
Jauda, W
700
Jauda max, W
1600
Veids
UPS
Izejas spriegums AC līdz, V
230
Jauda, W
700

Piegādātāja prece apraksts

The new style MultiPlus is set to replace the earlier MultiPlus Compact range. It is a powerful true sine wave inverter, a sophisticated battery charger that features adaptive charge technology and a high-speed AC transfer switch in a single compact enclosure.
Informācija, ko sniedz piegādātājs var atšķirties no paša produkta. Ja pamanījāt nesakritības lūdzam ziņot mums rakstot uz [email protected].