Produkta nr.: CT.476/48B-M8
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-4
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
5.95
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir1 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Knob wing; Int.thread: M8; 10mm; H: 19mm; polyamide; W: 48mm ELESA+GANTER
NomNr
CT.476/48B-M8
Piegādātāja prece apraksts
Knob wing; Int.thread: M8; 10mm; H: 19mm; polyamide; W: 48mm
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
CT.476/48B-M8
Brand
ELESA+GANTER
Supplier's product code
CT.476/48B-M8
Product ID
U-156757
Body colour
black
Body material
polyamide
Boss material
brass
Height
19mm
Internal thread
M8
Manufacturer
ELESA+GANTER
Resistance to
most of oils
Thread length
10mm
Type of mounting element
knob wing
Width
48mm