Produkta nr.: GMN-4P1.5-BL
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-9
B2B
Min. daudzums: 2
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
2.90
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir299 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Knob; with pointer; ABS; Øshaft: 6mm; Ø15.8x13.8mm; black; push-in SR PASSIVES
NomNr
GMN-4P1.5-BL
Piegādātāja prece apraksts
Knob; with pointer; ABS; Øshaft: 6mm; Ø15.8x13.8mm; black; push-in
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
GMN-4P1.5-BL
Brand
SR PASSIVES
Supplier's product code
GMN-4P1.5-BL
Product ID
U-196193
Colour
black
Cut depth
1.5mm
Kind of knob
with pointer
Knob dimensions
Ø15.8x13.8mm
Knobs features
mounting in panel
Manufacturer
SR PASSIVES
Material
ABS
Mounting
push-in
Panel cutout diameter
8mm
Pointer colour
blue
Shaft diameter
6mm