Produkta nr.: LR-E10-12AC/DC
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-4
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
3.85
2026-05-20 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
NavNav
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
LED lamp; red; E10; 12VDC; 12VAC POLAM-ELTA
U-242398
Zīmols
NomNr
LR-E10-12AC/DC
Piegādātāja prece apraksts
LED lamp; red; E10; 12VDC; 12VAC
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
LR-E10-12AC/DC
Colour
red
Kind of handle
E10
Light source features
built-in resistor
Manufacturer
POLAM-ELTA
Operating voltage
12V DC