Produkta nr.: T40560L-830-0
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
LED strip; white warm; W: 40mm; L: 560mm; No.of diodes: 48; 2900lm TRON
NomNr
T40560L-830-0
Piegādātāja prece apraksts
LED strip; white warm; W: 40mm; L: 560mm; No.of diodes: 48; 2900lm
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
T40560L-830-0
Supplier's product code
T40560L-830-0
Product ID
U-343369
Colour temperature
3000K
Connector
WAGO 2060
LED colour
white warm
Length
560mm
Light source efficiency
185lm/W
Luminosity
2900lm
Manufacturer
TRON
Max. operating current
350mA
Min. colour rendering index
80
Number of diodes
48
Operating temperature
-30...70°C
Operating voltage
22V DC
Standard
Zhaga Book 7
Type of optoelectronic module
LED strip
Width
40mm