📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
📦 Uzmanību! Iespējama pasūtījumu kavēšanās. Vairāk informācijas
Latvia

Loterijas noteikumi

 1. Spēles organizators: SIA "Lemona Latvija" uzņēmuma kods 40003952958, reģistrētā mītnes vietas adrese: Rīga, Krasta iela 105, LV-1019, turpmāk tekstā – Spēles organizators.

 2. Spēle norisināsies: 2021. gada 5. – 10. maijam, LEMONA electronics interneta vietnē.

 3. Personām, kuras vēlas piedalīties spēlē, jāaizpilda reģistrācijas forma. Anketā sniegtajiem datiem jābūt pareiziem un precīziem. Spēles dalībniekam jāaizpilda visi reģistrācijas formas lauciņi. Personas, kuras būs nepareizi vai nepilnīgi aizpildījušas formu, spēlē piedalīties nedrīkstēs.

 4. Reģistrēties spēlē drīkst tikai vienu reizi.

 5. Personas, kuras nolēmušas piedalīties Spēlē, piekrīt, ka visi Spēles dalībnieki tiks informēti par Spēles uzvarētāju 2. decembrī, anketā norādītajā elektroniskajā pastā, norādot uzvarētāja vārda un uzvārda pirmo burtu.

 6. Neizdodoties sazināties ar balvas laimētāju 2 (divu) kalendāro dienu laikā no Spēles uzvarētāja paziņošanas dienas, par to rakstiski informējot personu, izmantojot sniegtos datus, tiek uzskatīts, ka balvas laimētājs zaudē tiesības uz balvu, tā laimētājam netiks nodota un nejaušas izlozes kārtībā tiks atlasīts cits laimētājs, ar kuru sazināsies pa e-pastu, kuru tas norādījos reģistrācijas laikā.

 7. Laimestu datums: uzvarētāji tiks atlasīti un paziņoti 12. maijā, organizatora pārstāvji izlozes ceļā atlasīs 3 uzvarētājus.

 8. Spēles balvas. Spēles organizators piešķir šādas balvas: Lādētājs-akumulators LiPo PowerBank PD3.0 QC3.0 4xUSB 33W 30000 mAh melns BASEUS 1 vnt. Nom. Nr. PPLG-01, Baseus Removable 2in1 universal travel adapter PPS Quick Charger Edition 18W 1 vnt. Nom Nr. TZPPS-01, Bezvadu mini auto putekļu sūcējs 65 W 1 vnt. Nom. Nr. CRXCQ01-01

 9. Spēles laimētājam balva tiks pasnigta tikai tad, ja tika ievēroti Spēles noteikumi.

 10. Spēles dalībnieki, atzīmējot, ka ir iepazinušies un piekrīt Spēles nosacījumiem un noteikumiem, apstiprina, ka ievēros Spēles noteikumus un piekrīt, ka Spēles laikā viņu iesniegtos personas datus (vārds, uzvārds, e-pasta adrese) Organizators drīkst izmantot šīs Spēles organizēšanas un laimētāja noteikšanas un tiešā mārketinga nolūkos. Piekrišanu saņemt noderīgus tiešā mārketinga piedāvājumus dalībnieki apstiprina reģistrācijas formā. Vairāk informācijas par personas datiem, kas tiek vākti tiešā mārketinga nolūkā, varat atrast Organizatora Privātuma politikā, adresē https://www.lemona.lv/privatuma-politika

 11. Informējam, ka dalībniekiem ir tiesības nepiekrist, ka Spēles administrēšanas, tās realizēšanas, laimētāju noteikšanas un balvas nodošanas nolūkos tiktu kārtoti viņu personas dati, vai drīkst jebkad atsaukt savu sniegto piekrišanu kārtot personas datus, tāpat iepazīties ar saviem personas datiem un, kā tie tiek kārtoti, pieprasīt izlabot nepareizus, neizsmeļošus, neprecīzus savus personas datus, sazinoties ar Organizatoru pa e-pastu: duomenu.apsauga@lemona.lt. Spēles dalībnieks, nepiekrītot viņa datu kārtošanai šajā punktā norādītajos nolūkos un (vai) pieprasot pārtraukt datu kārtošanas darbības, zaudē tiesības piedalīties Spēlē un (vai) zaudē tiesības uz Spēles balvu.

 12. Spēlē nedrīkst piedalīties juridiskās personas, Organizatora darbinieki un to ģimenes locekļi, tāpat personas, kas jaunākas par 16 gadu vecumu. Nepilngadīgām personām, vecumā no 16 līdz 18 gadiem, ir tiesības piedalīties, ja ir vecāku vai aizbildņu piekrišana. Ja akcijā piedalās 16-18 gadus veca nepilngadīga persona, tiek uzskatīts, ka tās vecāki vai aizbildņi ir iepazinušies ar šiem noteikumiem un ir snieguši piekrišanu piedalīties spēlē, no jauna vai iepriekš kļūstot par LEMONA electronics jaunumu vēstuļu abonementiem un neatsakās no jaunumiem līdz konkursa beigām.

 13. Spēles dalībniek balvu var saņemt tuvākajā LEMONA electronics veikalā vai spēles Organizators to var nosūtīt uz norādīto adresi. Lai saņemtu balvu, Spēles laimētājam jāiesniedz personas identitāti apstiprinošs dokuments un jāparaksta Balvas nodošanas – pieņemšanas akts.

 14. Konstatējot, ka Spēles laimētājs Spēles reģistrācijas anketā norādīja nepareizus datus vai, saņemot Balvu, neiesniedza savus personas datus, kā tas paredzēts šajos noteikumos, ir bijis negodīgs, piealoties Spēlē, saņemot Balvu, nevar iesniegt Spēles noteikumiem atbilstošu pirkuma kvīti un/vai neieradās saņemt Balvu noteiktajos termiņos, laimētājs zaudē tiesības uz Balvu un paziņojums par Balvas laimēšanu tiek uzskatīts par spēkā neesošu, bet Balva paliek pie Organizatora.

 15. Ja Balvas, vadoties pēc Lietuvas Republikas likumiem, tiks apliktas ar nodokļiem, nodokļus un iemaksas samaksās Organizators. Citi izdevumi, kas saistīti ar Balvas saņemšanu, netiek atlīdzināti. Laimētās balvas netiek mainītas pret naudu vai citām balvām.

 16. Spēles Organizators patur tiesības personai neļaut piedalīties Spēlē vai viņu izslēgt, ja ir pamats aizdomām, ka persona pārkāpj tiesību aktu prasības vai šos Spēles Noteikumus, kā arī nosacījumus.

 17. Spēles organizatoram ir tiesības vienpusēji atsaukt, pārtraukt Spēli jebkurā laikā, ja notiktu būtiska šo Noteikumu pārkāpšana vai ļaunprātīga to izmantošana, vai, ja būtu nepārvaramas varas (force majeure) apstākļi, Organizators patur tiesības mainīt spēles noteikumus un nosacījumus, kā arī apņemas iepriekš par to informēt interneta vietnē www.lemona.lv

 18. Spēles organizators apņemas garantēt viņam nodoto personas datu drošību un nenodot tos trešajām personām.

 19. Ja rodas jautājumi, Spēles dalībnieki var vērsties pie Organizatoriem, rakstot elektroniski uz e-pastu: [email protected]


PATEICAMIES PAR PIEDALĪŠANOS SPĒLĒ! 


Mēs sameklēsim risinājumu katram klientam!

Mēs piedāvājam plašu preču sortimentu mūsu internetveikalā. Nevarat sameklēt īsto risinājumu vai ir citi jautājumi? Sazinieties ar mums!


Kontakti fiziskām personām

+371 6760 5495 vai [email protected]

Kontakti juridiskām personām

[email protected]