Produkta nr.: GN55.4-ND-7.5-6-2
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1-4
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
2.65
2026-05-19 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir25 gab.
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
Magnet: permanent; neodymium; 5N; H: 2mm; W: 6mm; L: 7.5mm ELESA+GANTER
NomNr
GN55.4-ND-7.5-6-2
Piegādātāja prece apraksts
Magnet: permanent; neodymium; 5N; H: 2mm; W: 6mm; L: 7.5mm
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
GN55.4-ND-7.5-6-2
Brand
ELESA+GANTER
Supplier's product code
GN55.4-ND-7.5-6-2
Product ID
U-197462
Force
5N
Height
2mm
Length
7.5mm
Magnetic material
neodymium
Manufacturer
ELESA+GANTER
Type of magnet
permanent
Width
6mm