Produkta nr.: D2FD-01L30-1T
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Microswitch SNAP ACTION; 0.1A/125VAC; 0.1A/30VDC; SPDT; ON-(ON) OMRON Electronic Components
U-158224
Zīmols
NomNr
D2FD-01L30-1T
Piegādātāja prece apraksts
Microswitch SNAP ACTION; 0.1A/125VAC; 0.1A/30VDC; SPDT; ON-(ON)
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
D2FD-01L30-1T
AC contacts rating @R
0.1A / 125V AC
Body dimensions
12.8x6x6.5mm
Contact plating
gold-plated
Contacts configuration
SPDT
DC contacts rating @R
0.1A / 30V DC
Electrical life
100000 cycles
IP rating
IP60
Leads
for PCB
Lever length
13mm
Manufacturer
OMRON Electronic Components
Manufacturer series
D2FD
Mechanical durability
300000 cycles
Number of positions
2
Operating Force
0.65N
Operating temperature
-20...70°C
Stable positions number
1
Switches features
with lever with roller simulation
Switching method
ON-(ON)
Terminal pitch
5.08mm