Produkta nr.: G2RL-2A4-12DC
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Relay: electromagnetic; DPST-NO; Ucoil: 12VDC; Icontacts max: 8A OMRON Electronic Components
U-2201273
Zīmols
NomNr
G2RL-2A4-12DC
Piegādātāja prece apraksts
Relay: electromagnetic; DPST-NO; Ucoil: 12VDC; Icontacts max: 8A
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
G2RL-2A4-12DC
Supplier's product code
G2RL-2A4-12DC
Product ID
U-2201273
AC contacts rating @R
8A / 250V AC
Body dimensions
29x12.7x15.7mm
Coil current
33.33mA
Coil resistance
360Ω
Contact current max.
8A
Contact resistance
100mΩ
Contacts configuration
DPST-NO
DC contacts rating @R
8A / 24V DC
Enclosure description
hermetic seal
Leads
for PCB
Manufacturer
OMRON Electronic Components
Manufacturer series
G2RL
Mounting
PCB
Operate time
15ms
Operating temperature
-40...85°C
Rated coil voltage
12V DC
Relay variant
miniature
Release time
5ms
Switched voltage
max. 300V DC
Terminal pitch
5mm