Produkta nr.: SK100TAA12
no gallery
no gallery
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Module: thyristor; double independent; 1.2kV; 100A; SEMITOP2 SEMIKRON DANFOSS
NomNr
SK100TAA12
Piegādātāja prece apraksts
Module: thyristor; double independent; 1.2kV; 100A; SEMITOP2
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
SK100TAA12
Case
SEMITOP2
Electrical mounting
Press-in PCB
Gate current
100mA
Load current
100A
Manufacturer
SEMIKRON DANFOSS
Max. forward impulse current
2kA
Max. forward voltage
1.85V
Max. off-state voltage
1.2kV