Produkta nr.: SK35TAA08
no gallery
no gallery
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Module: thyristor; double independent; 800V; 35A; SEMITOP2; screw SEMIKRON DANFOSS
NomNr
SK35TAA08
Piegādātāja prece apraksts
Module: thyristor; double independent; 800V; 35A; SEMITOP2; screw
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
SK35TAA08
Case
SEMITOP2
Electrical mounting
Press-in PCB
Gate current
100mA
Load current
35A
Manufacturer
SEMIKRON DANFOSS
Max. forward impulse current
0.45kA
Max. forward voltage
1.9V
Max. off-state voltage
0.8kV