Produkta nr.: SK75TAA12
no gallery
no gallery
Vairāk līdzīgu produktu
Atvainojamies, bet šīs preces vairs nav.
Mēs iesakām izvēlēties:
Citas preces šajā kategorijā
Preces apraksts
Module: thyristor; double independent; 1.2kV; 75A; SEMITOP2; screw SEMIKRON DANFOSS
NomNr
SK75TAA12
Piegādātāja prece apraksts
Module: thyristor; double independent; 1.2kV; 75A; SEMITOP2; screw
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
SK75TAA12
Product ID
U-3089311
Case
SEMITOP2
Electrical mounting
Press-in PCB
Gate current
100mA
Load current
75A
Manufacturer
SEMIKRON DANFOSS
Max. forward impulse current
1.5kA
Max. forward voltage
1.8V
Max. off-state voltage
1.2kV