LEMONA

MOMENT Power Tape 25 m

Produkta nr.: MOMENT-Power-Tape-25
Zīmols
Vairāk līdzīgu produktu
Cena, izmantojot LEMONA+ karti:
un saņem atlaidi no
0.24
(-3%)
7.64

Cenu robežas

DaudzumsCena ar PVN (gab.)
1
7.88
2+
7.09
B2B

Min. daudzums: 1

Mērvienība: gab.

Kopā:

7.88

lemona shopSaņemšana LEMONA elektronikas veikalā 2 stundu laikā (ja prece ir pieejama veikalā un pasūtījums veikts darba dienā līdz plkst. 15:00)

Ir2 gab.
Rīgā veikals
Ir>20 gab.
Centrālā noliktava LEZ
Ir9 gab.

Citi Lemonos noliktavas

home deliveryPiegāde uz klienta adresi 1-2 d. d.

Shipping parcelPiegādes uz paku skapjiem 1-2 d. d.


Piegādes termiņi

lemona shop

Saņemšana Lemona veikalā - Krasta 105, Rīgā

Saņemšana Lemona veikalā - Krasta 105, Rīgā Bez maksas

Pasūtījumi tiek apstrādāti un atlasīti darba dienās no pulksten 8:00 līdz 17:00. Kad pasūtījums būs gatavs saņemšanai, Jūs par to tiksiet informēti īsziņā.

Atlikums noliktavā

Ir2 gab.
Rīgā veikals
Ir>20 gab.
Centrālā noliktava LEZ
Ir9 gab.

Citi Lemonos noliktavas

Lemona terminal

Jaunums! Saņemiet preces veikala pasta nodaļā – Krasta 105, Rīga

Jaunums! Saņemiet preces veikala pasta nodaļā – Krasta 105, Rīga Bezmaksas

Lūdzu, saņemiet savu preču sūtījumu, kad saņemsiet SMS.
home delivery

Piegāde uz norādīto adresi ar kurjeru

Piegāde uz norādīto adresi ar kurjeru

Pēc preču nodošanas kurjeram mēs Jūs informēsim e-pastā. Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 EUR.

Vairāk par 50,00 €

(Pasūtījumi līdz 1000 kilogrami)

Bez maksas

Līdz 50,00 €

(Pasūtījumi līdz 1000 kilogrami)

3,99 €

Shipping parcel

Piegāde uz DPD Paku skapi

Piegāde uz DPD Paku skapi

Pēc preču nodošanas kurjeram mēs Jūs informēsim e-pastā. Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 50 EUR.

2,50 €

Preces apraksts


Specifikācijas

Artikuls
412072
Svars
0.245 kg.
Svītrkodi
9000100532020
Zīmols
NomNr
MOMENT-Power-Tape-25
Mākslīgā intelekta aprakstsMākslīgā intelekta aprakstsMākslīgā intelekta aprakstsMākslīgā intelekta aprakstsMākslīgā intelekta aprakstsMākslīgā intelekta aprakstsMākslīgā intelekta aprakstsMākslīgā intelekta aprakstsMākslīgā intelekta aprakstsMākslīgā intelekta apraksts

Produkta apraksts, ko ģenerē mākslīgais intelekts

MOMENT Power Tape 25 m - Izturīga stiprinājuma lente

MOMENT Power Tape 25 m ir augstas kvalitātes stiprinājuma lente, kas piedāvā uzticamu un izturīgu risinājumu dažādiem stiprināšanas darbiem. Šī lente ir ideāli piemērota gan profesionāļiem, gan mājas meistariem.

Galvenās īpašības:

  • Lentes garums: 25 metri
  • Augsta izturība un noturība
  • Daudzpusīga izmantošana
  • Vienkārša un ērta lietošana

Pielietojums:

MOMENT Power Tape 25 m ir piemērota dažādiem stiprināšanas darbiem, piemēram:

  • Iepakojumu nostiprināšanai
  • Remonta darbiem
  • Dekoratīviem nolūkiem
  • Citiem stiprināšanas uzdevumiem

Kāpēc izvēlēties MOMENT Power Tape?

Izvēloties MOMENT Power Tape 25 m, jūs iegūstat:

  • Uzticamu kvalitāti: MOMENT ir pazīstams zīmols ar ilggadēju pieredzi līmvielu un stiprinājuma materiālu ražošanā.
  • Izturību: Lente ir izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem, nodrošinot ilgu kalpošanas laiku.
  • Daudzpusību: Lente ir piemērota dažādiem pielietojumiem.
  • Ērtu lietošanu: Lentes uzklāšana ir vienkārša un ērta.

Pasūtiet MOMENT Power Tape 25 m jau šodien un pārliecinieties par tās kvalitāti un efektivitāti!

ProduktsApraksts
MOMENT Power Tape 25 mIzturīga un daudzpusīga stiprinājuma lente

Šis apraksts ir izveidots, izmantojot mākslīgo intelektu (AI), un tas var atšķirties no faktiskā produkta. Bieži sastopamās mākslīgā intelekta kļūdas var ietvert:

  • Neprecīzas produkta funkcijas: dažas tehniskās specifikācijas, krāsas, izmēri vai citi parametri var būt neprecīzi vai izlaisti.
  • Nepareiza saderības informācija: mākslīgais intelekts var sniegt nepareizu informāciju par produktu saderību ar citām ierīcēm vai sistēmām.
  • Pārmērīgi optimistiskas funkcijas: dažos gadījumos var tikt nodrošinātas funkcijas, kuru produkts iš īsti nav.
  • Nosaukuma vai modeļa neatbilstības: mākslīgais intelekts var maldināt produkta nosaukumu vai modeli.

Ja pamanāt neatbilstības vai jums ir jautājumi par aprakstu, pirms produkta iegādes sazinieties ar mums rakstot uz e-pastu: [email protected].