Wire; TRONIC CY; F-CY-OZ; 1x1.5mm2; shielded,tinned copper braid HELU
Produkta nr.: FCYOZ1X1.5
Preces attēliem ir ilustratīva nozīme. Precīzas preces specifikācijas, lūdzam, skatīt aprakstā.
Vairāk līdzīgu produktu
Cenu robežas
DaudzumsCena ar PVN (m)
1-9
B2B
Min. daudzums: 1
Daudzkārtīgums: 1
Kopā:
3.20
2026-05-18 Paredzamā piegāde, pasūtot tagad
Piegādes termiņi
Ir48 m
Piegādātāju noliktava
Preces apraksts
NomNr
FCYOZ1X1.5
Piegādātāja prece apraksts
Wire; TRONIC CY; F-CY-OZ; 1x1.5mm2; shielded,tinned copper braid
Noderīga informācija
Piegādātāja preces parametri
Product code
FCYOZ1X1.5
Cable external diameter
4.6mm
Cable structure
1x1.5mm<sup>2</sup>
Core marking
black, numbered
Core section
1.5mm<sup>2</sup>
Core structure
stranded
CPR standard
E<sub>ca</sub>
Earth core
none
Flexibility class
5
Insulation colour
grey
Kind of core
Cu
Kind of material
no flame propagation
Kind of wire
F-CY-OZ
Manufacturer
HELU
Manufacturer series
TRONIC CY
Number of cores
1
Operating temperature
-40...80°C
Rated voltage
0.3kV